Diğer Sayfalar

 • Ulaşım
 • Ulaşım

  Toplu Taşıma Araçları ile Ulaşım:

  Yeni Kayıt Döneminde Ulaşım:

  ALTSO TURİZM MYO 'na ulaşım  "Antalya Büyükşehir Belediyesi" otobüsleriyle sağlanabilmektedir. ( "101, 202 ve 305" numaralı otobüslerin hepsi "FAKÜLTE /MYO" durağından geçmediğinden lütfen binmeden önce sorunuz ). Sabah 06:30' dan akşam 24:00'a kadar her 15 DAKİKADA BİR otobüs kalkmaktadır. Belediye otobüsü ile fakültemize ulaşım yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

  HAT NO:  101,202 ve 305

  OTOGAR -DİNEK- TAPU VERGİ DAİRESİ- DEVLET HAST.SANAYİ-OBA- TOSMUR-FAKÜLTE

  Yıl Boyunca Ulaşım:

  Alanya şehirlerarası otobüs terminalinden şehir içi servisler ile cuma pazarı yanındaki dolmuş duraklarına gidilir. Buradan, saatte bir her saat başını 10 dakika geçe kalkan Kestel Belediyesi'ne bağlı Dim Mağarası & Fakülte dolmuşları ile okulumuza ulaşılabilir. Toplu taşım aracı güzergahı Alanya'dan hareketle çevre yolunu takiben Oba, Tosmur, Alantur, Altso Meslek Yüksek Okulu, Hamdullah Emin Paşa Yurdu, İşletme Fakültesi ve Dim Mağarası şeklindedir.

   

  Özel Araç ile Ulaşım:

  Antalya istikametinden gelirken, Oba Belediyesi bölgesini geçtikten sonra Kestel Belediyesi'ne ulaşılır, buradan itibaren ilgili levhaları izleyerek okulumuza ulaşılabilir.

  Mersin istikametinden gelirken, Mahmutlar Belediyesi bölgesini geçtikten sonra Kestel Belediyesi'ne gelmeden ilgili levhalar izlenerek okulumuza ulaşılabilir.

  Eski Site